Obsah

Úča musí pryč!

Datum konání:
19. 12. 2019 od 19:00 do 20:30
Typ akce:
"činohra"
Místo konání:
Kulturní klub Skuteč - Rubešova 525, Skuteč

Pětice rodičů vyzve třídní učitelku svých dětí, aby se třídnictví vzdala. Výuce prý chybí koncept, atmosféra v 5. B je špatná, žáci mají z učitelky strach. A to se má navíc brzy rozhodovat o přestupu dětí na víceletá gymnázia. Paní učitelka však nechce na návrh rodičů jen tak přistoupit – a velmi vyostřená třídní schůzka začíná.

Zobrazit více

Benefiční adventní koncert pro Adámka

Datum konání:
19. 12. 2019
Typ akce:
"koncert"
Místo konání:
Chrám Panny Marie Pomocné na Chlumku - Luže

O krásnou vánoční atmosféru se postará Lanškrounský smíšený sbor Celý výtěžek ze vstupného bude zaslán na transparentní účet na pomoc pro desetiletého Adámka, který má poškozený téměř celý mozek. Je nutné rodině pomoci zajistit bezbariérové bydlení a také speciální péči. V současné době rodina žije ve 3. patře bytového domu… Situace je neúnosná. Adámek žil 8 let v Pardubicích jako zcela zdravý kluk. Po komplikacích po operaci je ale nyní, v sice stabilizovaném, ale velmi vážném stavu. Více o příběhu Adámka najdete na: www.proadamka.cz nebo osobně na MěÚ Luže. Děkujeme za Vaši pomoc! Vstupné je dobrovolné, doporučený příspěvek Adámkovi je 100,-/osobu BENEFIČNÍ ADVENTNÍ Ve čtvrtek 19. 12. 2019 od 18:00 v Chrámu Panny Marie Pomocné na Chlumku K NCERT

Zobrazit více

Vánoční prodejní výstava na Košumberku

Datum konání:
29. 11. 2019 od 12:00 - 5. 1. 2020 do 17:00
Typ akce:
"prodejní výstava"
Místo konání:
Hrad Košumberk - Luže

Velký betlém pana Pacholátka z Hrad ce Králové. Prodej korálkových ozdob, svídnické keramiky,cínových šperků, vitrážových svícnů, výrobků dráteníka, medu a dalších rukodělných výrobků.

Zobrazit více